OKUL SPOR FAALİYETLERİ KÜÇÜKLER YÜZME ESKİŞEHİR İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMA KURALLARI

OKUL SPOR FAALİYETLERİ KÜÇÜKLER YÜZME ESKİŞEHİR İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMA KURALLARINI AŞAĞIDAKİ LİNKTEN İNDİREBİLİRSİNİZ.

İndirmek İçin Tıklayın

Mehmet ÇOBAN
23.01.2016

DUYURU:ESKİŞEHİR YÜZME FAALİYET PROGRAMINDA DEĞİŞİKLİK

ESKİŞEHİRDEKİ TÜM KULÜP ANTRENÖRLERİNİN DİKKATİNE!!!!! 2015-2016 SEZONU ESKİŞEHİR FAALİYET PROGRAMININ 5. SIRASINDA YER ALAN VE 19-20 MART 2016 TARİHLERİNDE YAPILACAK OLİMPİK KULAÇLAR YAZ İL BARAJ MÜSABAKASI, AYNI TARİHLERDE AYNI YAŞ GURUBUNDAKİ SPORCULARIN YARIŞACAĞI KÜÇÜKLER YARI FİNAL MÜSABAKALARI İLE ÇAKIŞTIĞINDAN İL TERTİP KURULUMUZCA 26-27 MART 2016 TARİHLERİNDE YAPILMASINA KARAR VERİLMİŞTİR.YENİ FAALİYET PROGRAMINI ''FAALİYET TAKVİMİ'' SEKMESİNDEN İNDİREBİLİRİSİNİZ.

Mehmet Çoban
22 Ocak 2016

13-14 OCAK 2016 Eskişehir Okul Spor Faaliyetleri Gençler Yüzme İl Birinciliği takım puanları

13-14 OCAK 2016 Eskişehir Okul Spor Faaliyetleri Gençler Yüzme İl Birinciliği takım puanlarını aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

İndirmek İçin Tıklayın

Ali SAVAN
14.01.2016

13-14 OCAK 2016 Eskişehir Okul Spor Faaliyetleri Gençler Yüzme İl Birinciliği tüm sonuçları

13-14 OCAK 2016 Eskişehir Okul Spor Faaliyetleri Gençler Yüzme İl Birinciliği tüm sonuçlarını aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

İndirmek İçin Tıklayın

Ali SAVAN
14.01.2016

ANADOLU YILDIZLAR LİGİ ESKİŞEHİR GRUP YARIŞLARI TAKIM SIRALAMASI VE PUANLARI

ANADOLU YILDIZLAR LİGİ ESKİŞEHİR GRUP YARIŞLARI TAKIM SIRALAMASI VE PUANLARINI AŞAĞIDAKİ LİNKTEN İNDİREBİLİRSİNİZ.

İndirmek İçin Tıklayın

Ali SAVAN
10.01.2016

ANADOLU YILDIZLAR LİGİ ESKİŞEHİR GRUP YARIŞLARI TÜM SONUÇLAR

ANADOLU YILDIZLAR LİGİ ESKİŞEHİR GRUP YARIŞLARI TÜM SONUÇLARI AŞAĞIDAKİ LİNKTEN İNDİREBİLİRSİNİZ.

İndirmek İçin Tıklayın

Ali SAVAN
10.01.2016

ANADOLU YILDIZLAR LİGİ ESKİŞEHİR GRUP YARIŞLARI 2.GÜN SABAH TAKIM PUANLARI

ANADOLU YILDIZLAR LİGİ ESKİŞEHİR GRUP YARIŞLARI 2.GÜN SABAH TAKIM PUANLARINI AŞAĞIDAKİ LİNKTEN İNDİREBİLİRSİNİZ.

İndirmek İçin Tıklayın

Ali SAVAN
10.01.2016

ANADOLU YILDIZLAR LİGİ ESKİŞEHİR GRUP YARIŞLARI 2.GÜN SABAH SONUÇLARI

ANADOLU YILDIZLAR LİGİ ESKİŞEHİR GRUP YARIŞLARI 2.GÜN SABAH SONUÇLARINI AŞAĞIDAKİ LİNKTEN İNDİREBİLİRSİNİZ.

İndirmek İçin Tıklayın

Ali SAVAN
10.01.2016

ANADOLU YILDIZLAR LİGİ ESKİŞEHİR GRUP YARIŞLARI 1. GÜN AKŞAM SONUÇLARI

ANADOLU YILDIZLAR LİGİ ESKİŞEHİR GRUP YARIŞLARI 1.GÜN AKŞAM SONUÇLARINI AŞAĞIDAKİ LİNKTEN İNDİREBİLİRSİNİZ.

İndirmek İçin Tıklayın

Ali SAVAN
09.01.2016

ANADOLU YILDIZLAR LİGİ ESKİŞEHİR GRUP YARIŞLARI 1. GÜN KOMPLE TAKIM PUANLARI

ANADOLU YILDIZLAR LİGİ ESKİŞEHİR GRUP YARIŞLARI 1.GÜN KOMPLE TAKIM PUANLARINI AŞAĞIDAKİ LİNKTEN İNDİREBİLİRSİNİZ.

İndirmek İçin Tıklayın

Ali SAVAN
09.01.2016

ANADOLU YILDIZLAR LİGİ ESKİŞEHİR GRUP YARIŞLARI 1. GÜN SABAH TAKIM PUANLARI

ANADOLU YILDIZLAR LİGİ ESKİŞEHİR GRUP YARIŞLARI 1.GÜN SABAH TAKIM PUANLARINI AŞAĞIDAKİ LİNKTEN İNDİREBİLİRSİNİZ.

İndirmek İçin Tıklayın

Ali SAVAN
09.01.2016

ANADOLU YILDIZLAR LİGİ ESKİŞEHİR GRUP YARIŞLARI 1. GÜN SABAH SONUÇLARI

ANADOLU YILDIZLAR LİGİ ESKİŞEHİR GRUP YARIŞLARI 1.GÜN SABAH SONUÇ LİSTELERİNİ AŞAĞIDAKİ LİNKTEN İNDİREBİLİRSİNİZ.

İndirmek İçin Tıklayın

Ali SAVAN
09.01.2016

ANADOLU YILDIZLAR LİGİ ESKİŞEHİR GRUP YARIŞLARI START LİSTELERİ

ANADOLU YILDIZLAR LİGİ ESKİŞEHİR GRUP YARIŞLARI START LİSTELERİNİ AŞAĞIDAKİ LİNKTEN İNDİREBİLİRSİNİZ.

İndirmek İçin Tıklayın

Ali SAVAN
09.01.2016

DUYURU:ANADOLU YILDIZLAR LİGİ MÜSABAKALARINDA GÖREVLİ İL DIŞINDAN GELECEK HAKEMLER İÇİN.

09-10 ocak 2016 Eskişehir Atatürk kapalı yüzme havuzunda yapılacak Anadolu yıldızlar ligi grup yarışlarında il dışından gelecek görevli hakemlerimiz için konaklama için ''DEDA HOTEL'' den fiyat alınmıştır. Otel telefonu : 02222333383 cep 05327964765 ***tek kişilik oda 50 ₺ ***çift kişilik oda kişi 75 ₺ ***üç kişilik oda 100 ₺ kahvaltı dahildir. Ayrıca irtibat için İl temsilcimiz Mehmet Çoban 0 532 6880760 Necdet Çeber 0 505 2292133 ***Müsabakalar için *** *Teknik toplantı 08 Ocak 2016 cuma günü saat 17:00 'de Eskişehir gençlik hizmetleri ve spor il müdürlüğü toplantı salonunda yapılacaktır. *Hakem toplantısı yine aynı gün saat 18.00 ' de aynı toplantı salonunda yapılacaktır..

Mehmet Çoban
04 Ocak 2016

DUYURU (ANADOLU YILDIZLAR LİGİ)

Yüzme İl Tertip kurulu ile açıklanan Anadolu Yıldızlar Ligi Eskişehir İl Karmasında sporcusu bulunan Antrenörlerin 4 Ocak 2016 Pazartesi günü saat 14:00 da Atatürk Kapalı Yüzme Havuzunda yeniden değiştirilerek açıklanan müsabaka kuralları ve programına göre sporcuların yarışlarının belirlenmesi ve birlikte antrenman yapmaları konularında toplantı vardır.

Mehmet Çoban
31.12.2015

ESKİŞEHİR OKUL SPORLARI GENÇLER(LİSELER) 2015-2016 YÜZME MÜSABAKALARI KATILIM FORMU. TEKNİK TOPLANTIDA BU SPORCU KATILIM FORMLAR DOLDURULUP TESLİM EDİLECEKTİR.

ESKİŞEHİR OKUL SPORLARI GENÇLER(LİSELER) 2015-2016 YÜZME MÜSABAKALARI SPORCU BAŞVURU FORMUNU AŞAĞIDAKİ LİNKTEN İNDİREBİLİRSİNİZ.

İndirmek İçin Tıklayın

Mehmet ÇOBAN
30.12.2015

ESKİŞEHİR OKUL SPORLARI GENÇLER(LİSELER) 2015-2016 YÜZME MÜSABAKALARI REGLAMANI

ESKİŞEHİR OKUL SPORLARI GENÇLER(LİSELER) 2015-2016 YÜZME MÜSABAKALARI REGLAMANINI AŞAĞIDAKİ LİNKTEN İNDİREBİLİRSİNİZ.

İndirmek İçin Tıklayın

Mehmet ÇOBAN
30.12.2015

ANADOLU YILDIZLAR LİGİ ESKİŞEHİR KARMASI(ERKEKLER)

26-27 Aralık 2015 günleri yapılan Seçme Yarışmaları sonuçlarına göre İl Tertip Kurulumuzun tüm kulüp antrenörleri ile yaptığı toplantı ve çalışma sonunda Anadolu Yıldızlar Ligi Eskişehir İl Karması oluşturulmuştur.Toplantıya katılan Kamer spor ve Osmangazi Ünv. Gnç. Spor Kulübü antrenörleri kendi kulüp sporcularının ve Ferdi sporcularının mazeretleri nedeniyle il karmasında yer alamayacaklarını belirtmesi üzerine il karması aşağıdaki şekilde oluşmuştur.İl Karmasına seçilen Sporcularımızı , Antrenörlerini, Velilerimizi ve kulüplerini tebrik ediyor Başarılar diliyoruz

9 YAŞ ERKEK SPORCULARIMIZ;
  1-TUNA ARPACI
  2-BARTU YUMUK
  3-EMİR YEŞİLLİ
  Y1-KEREM KURTULUŞ
  Y2-TALHA ALPTUĞ TÜFEKÇİOĞLU

10 YAŞ ERKEK SPORCULARIMIZ;
  1-İSMAİL KEREM KURTOĞLU
  2-EMRE CÖRT
  3-ERDEM CELAL DEMİREL
  Y1-EMİR AHMET ALTINDAĞ
  Y2-YİĞİTALP ALGAN

11 YAŞ ERKEK SPORCULARIMIZ;
  1-EFECAN KADEMLİ
  2-CAN BOLCAN
  3-KÜLTİGİN KAAN ARICI
  Y1-İHSAN CAN EROĞLU
  Y2-ARDA GÜNEŞ

12 YAŞ ERKEK SPORCULARIMIZ;
  1-LEVENT BERKE DUYUK
  2-AYTUĞ YALÇIN
  3-MERT DURAKLAR
  Y1-HASAN EKER
  Y2-ALİARSLAN BEKTAŞ

13 YAŞ ERKEK SPORCULARIMIZ;
  1-FURKAN HIZLI
  2-CELAL TÜRKER
  3-ÇAĞRI TEMİZ
  Y1-ÖMER ALTIN
  Y2-DURMUŞHAN BAKAR

14 YAŞ ERKEK SPORCULARIMIZ;
  1-ALPER GÜR
  2-MERT ALİŞAR
  3-MURAT AKARSU
  Y1-BERKE CAN
  Y2-EMRE MELİH ARGUN

ANADOLU YILDIZLAR LİGİ ESKİŞEHİR KARMASI(BAYANLAR)

26-27 Aralık 2015 günleri yapılan Seçme Yarışmaları sonuçlarına göre İl Tertip Kurulumuzun tüm kulüp antrenörleri ile yaptığı toplantı ve çalışma sonunda Anadolu Yıldızlar Ligi Eskişehir İl Karması oluşturulmuştur.Toplantıya katılan Kamer spor ve Osmangazi Ünv. Gnç. Spor Kulübü antrenörleri kendi kulüp sporcularının ve Ferdi sporcularının mazeretleri nedeniyle il karmasında yer alamayacaklarını belirtmesi üzerine il karması aşağıdaki şekilde oluşmuştur.İl Karmasına seçilen Sporcularımızı , Antrenörlerini, Velilerimizi ve kulüplerini tebrik ediyor Başarılar diliyoruz

9 YAŞ BAYAN SPORCULARIMIZ;
  1-EZGİ KARTAL
  2-MESLİS BULAT
  3-CEMRE CAN
  Y1-NİSA USLU
  Y2-ZEYNEP KIPIRDAR

10 YAŞ BAYAN SPORCULARIMIZ;
  1-AZRA GÖKSEL
  2-EKİN FIRINCI
  3-DELFİN DOĞAN
  Y1-SEZİN BACAKSIZ
  Y2-AZRA HAYAT KOCATORUN

11 YAŞ BAYAN SPORCULARIMIZ;
  1-İPEK AKBAŞ
  2-ŞULENAZ YEŞİLBAŞLI
  3-İLAY ÖZCAN
  Y1-MİRAY SEVİNCEK
  Y2-NEHİR GÜÇYETER

12 YAŞ BAYAN SPORCULARIMIZ;
  1-DİDE İLAYDA GÖK
  2-ASLI KELEMCİ
  3-AZRA BOB
  Y1-EMEL BUSE ALAÇAMLI
  Y2-EZGİSU İREM TUNCA

13-14 YAŞ BAYAN SPORCULARIMIZ;
  1-İREM DOYDUK
  2-CANSU ŞENYÜZLÜ
  3-BURÇAK MEŞELİKAŞ
  4-AYÇANUR ERAD
  5-EKİN ÖZDEMİR
  6-ELİF KARTAL
  Y1-İLKE HORBAY
  Y2-KAYRA GÖKSEL

Anadolu yıldızlar ligi ve Olimpik kulaçlar Eskişehir il seçmesi 2.gün sonuçları

Anadolu yıldızlar ligi ve Olimpik kulaçlar Eskişehir il seçmesi 2.gün sonuçlarını aşağıdaki linkten indirebilirsiniz

İndirmek İçin Tıklayın

Ali SAVAN
27.12.2015

Anadolu yıldızlar ligi ve Olimpik kulaçlar Eskişehir il seçmesi 1.gün sonuçları

Anadolu yıldızlar ligi ve Olimpik kulaçlar Eskişehir il seçmesi 1.gün sonuçlarını aşağıdaki linkten indirebilirsiniz

İndirmek İçin Tıklayın

Ali SAVAN
27.12.2015

Anadolu yıldızlar ligi ve Olimpik kulaçlar Eskişehir il seçmesi 2. gün start listeleri

Anadolu yıldızlar ligi ve Olimpik kulaçlar Eskişehir il seçmesi 2. gün start listesini aşağıdaki linkten indirebilirsiniz

İndirmek İçin Tıklayın

Ali SAVAN
26.12.2015

Anadolu yıldızlar ligi ve Olimpik kulaçlar Eskişehir il seçmesi 1. gün start listeleri

Anadolu yıldızlar ligi ve Olimpik kulaçlar Eskişehir il seçmesi 1. gün start listesini aşağıdaki linkten indirebilirsiniz

İndirmek İçin Tıklayın

Ali SAVAN
26.12.2015

Anadolu yıldızlar ligi ve Olimpik kulaçlar Eskişehir il seçmesi görevli hakemler

Anadolu yıldızlar ligi ve Olimpik kulaçlar Eskişehir il seçmesi görevli hakem listesini aşağıdaki linkten indirebilirsiniz

İndirmek İçin Tıklayın

Ali SAVAN
22.12.2015

Anadolu Ligi ve Olimpik Kulaçlar İl Seçmesi-2015 Revize Kuralları

Anadolu Ligi ve Olimpik Kulaçlar İl Seçmesi-2015 Revize Kurallarını aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

İndirmek İçin Tıklayın

Mehmet ÇOBAN
18.12.2015

ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 3. ULUSAL MASTERLAR YÜZME MÜSABAKALARI AKŞAM SEANSI SONUÇLARI

ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 3. ULUSAL MASTERLAR YÜZME MÜSABAKALARI AKŞAM SEANSI SONUÇLARINI AŞAĞIDAKİ LİNKTEN İNDİREBİLİRSİNİZ.

İndirmek İçin Tıklayın

Ali SAVAN
13.12.2015

ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 3. ULUSAL MASTERLAR YÜZME MÜSABAKALARI SABAH SEANSI SONUÇLARI

ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 3. ULUSAL MASTERLAR YÜZME MÜSABAKALARI SABAH SEANSI SONUÇLARINI AŞAĞIDAKİ LİNKTEN İNDİREBİLİRSİNİZ.

İndirmek İçin Tıklayın

Ali SAVAN
13.12.2015

Mehmet Çoban
12.06.2015

TÜM KATILIMCILARA DOSTLUK, KARDEŞLİK İÇİNDE CENTİLMENCE BİR YARIŞ VE BAŞARI DİLEKLERİMİZLE.

MÜSABAKALARA KATILACAK OLAN TÜM SPORCULARIMIZA BAŞARILAR DİLERİZ.DÜNYA 3 ARALIK ENGELLİLER HAFTASINI ONURLANDIRMAK AMAÇLI ANKARA BEYAZ KELEBEKLER SPOR KULÜBÜ ÖZEL SPORCULARI MÜSABALARDA YÜZECEKLERDİR.

Mehmet Çoban
12.12.2015

ESKİŞEHİR MASTERLAR BAYRAK TAKIM LİSTELERİ

Eskişehir Büyükşehir Belediyemizce düzenlenen 3.Ulusal masterlar müsabakalarında bayrak takım listeleri sekreteryadan alınacak form ile yarışma sabahı seans başlamadan sekreteryaya imza karşılığı teslim edilmesi gerekmektedir.Mail yolu ile bayrak takım listesi gönderen kulüplerimizde bu duyuruya dahildir.

Ali SAVAN
11.12.2015

ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 3. ULUSAL MASTERLAR YÜZME MÜSABAKALARI START LİSTELERİ

ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 3. ULUSAL MASTERLAR YÜZME MÜSABAKALARI START LİSTELERİNİ AŞAĞIDAKİ LİNKTEN İNDİREBİLİRSİNİZ.

İndirmek İçin Tıklayın

Ali SAVAN
11.12.2015

MASTERLER DUYURU

Eskişehir Büyükşehir Belediyemizce düzenlenen 3.Ulusal masterler müsabakalarına gelen yoğun telep üzerine yaş kategorileri 55+ yerine 55-59, 60-64 ve 65+ şeklinde yeniden düzenlenmiştir.Start listeleri yeniden hazırlanıp yayınlanacaktır.

Mehmet Çoban
11.12.2015

MASTERLER GÖREVLİ HAKEMLER

ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 3. ULUSAL MASTERLER YÜZME MÜSABAKALARI GÖREVLİ HAKEMLERİN LİSTESİNİ AŞAĞIDAKİ LİNKTEN İNDİREBİLİRSİNİZ.

İndirmek İçin Tıklayın

Ali SAVAN
10.12.2015

MASTERLER GİRİŞ KONROL LİSTELERİ

ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 3. ULUSAL MASTERLER YÜZME MÜSABAKALARI GİRİŞ KONTROL LİSTELERİNİ AŞAĞIDAKİ LİNKTEN İNDİREBİLİRSİNİZ.

İndirmek İçin Tıklayın

Mehmet Çoban
09.12.2015

ESKİŞEHİRDEKİ TÜM KULÜP ANTRENÖRLERİNİN DİKKATİNE

11 ARALIK CUMA GÜNÜ SAAT 17:00 DA ATATÜRK KAPALI YÜZME HAVUZUNDA ANADOLU YILDIZLAR LİGİ ESKİŞEHİR İL KARMASI SEÇME KRİTERLERİNİN BELİRLENMESİ AMACIYLA YÜZME İL TERTİP KURULU TOPLANTISI VARDIR. TOPLANTIYA İSTEYEN KULÜP ANTRENÖRLERİMİZDE KATKI SAĞLAMAK AMACIYLA KATILABİLİR.

Mehmet Çoban
09.12.2015

ANTRENÖRLERİMİZE ÖNEMLİ DUYURU

TÜRKİYE YÜZME FEDERASYONU 2015-2016 FAALİYET PROGRAMINA GÖRE HAZIRLANAN VE FEDERASYONUMUZCA ONAYLANAN ESKİŞEHİR FAALİYET PROGRAMININ YAYIMLANMASINDAN SONRA GENÇLİK SPOR GENEL MÜDÜRLÜĞÜNCE ANADOLU YILDIZLAR LİGİ YÜZME YARIŞMALARI PROGRAMI VE KURALLARI AÇIKLANMIŞTIR.AÇIKLANAN PROGRAMA GÖRE GRUP YARIŞMALARIN BİRİNİN 9-10 OCAK 2016 TARİHLERİNDE İLİMİZDE YAPILACAĞI AÇIKLANMIŞTIR. YUKARIDA AÇIKLANAN NEDENLERLE İL TERTİP KOMİTEMİZ 07 ARALIK 2015 GÜNÜ SAAT 15:00 DE GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ TOPLANTI SALONUNDA TOPLANARAK ANADOLU YILDIZLAR LİGİ ESKİŞEHİR İL SEÇMESİ VE 9-10 OCAK 2016 TARİHİNDE YAPILMASI PLANLANARAK OLİMPİK KULAÇLAR İL SEÇMESİ YARIŞMALARININ BİRLEŞTİRİLEREK 26-27 ARALIK 2015 TARİHLARİNDE (BU HAFTA İÇİNDE HAZIRLANACAK KURALLAR İLE) YAPILMASI KARARI ALINMIŞTIR.

Mehmet Çoban
07.12.2015

ESKİŞEHİR MASTERLER ÖNEMLİ DUYURU

13 ARALIK PAZAR GÜNÜ YAPILACAK MASTERLER YARIŞ REGLAMANINDA VERİLEN E-POSTA ADRESİNDE SIKINTILAR OLMASINDAN DOLAYI LÜTFEN BAŞVURULARINIZI YENİ MAİL ADRESİMİZE YAPINIZ..DAHA ÖNCE BAŞVURU YAPAN MASTER SPORCULARIMIZINDA TEKRAR YENİ MAİL ADRESİNE BAŞVURULARINI GÖNDERMELERİ ÖNEMLE RİCA OLUNUR. YENİ MAİL ADRESİMİZ alisavan59@hotmail.com ŞEKLİNDEDİR.

Mehmet Çoban
28.11.2015

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ MASTERLAR 2015

13 ARALIK 2015 PAZAR ESKİŞEHİR 3.ULUSAL MASTERLER BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ YARIŞMASI KURALLARINI AŞAĞIDAKİ LİNKTEN İNDİREBİLİRSİNİZ.

İndirmek İçin Tıklayın

Mehmet Çoban
18.10.2015

KISA KULVAR BARAJ

4-5-6 ARALIK 2015 TURKCELL AÇIK YAŞ KISA KULVAR 2015 VE TÜRKİYE YILDIZLAR YÜZME ŞAMPİYONASI ESKİŞEHİR ÖN ELEMESİ YARIŞMASI KURALLARINI AŞAĞIDAKİ LİNKTEN İNDİREBİLİRSİNİZ.

İndirmek İçin Tıklayın

Mehmet Çoban
18.10.2015

DUYURU

İZNİK/BURSA YARIŞMA DAVET VE BİLGİLERİNİ AŞAĞIDAKİ LİNKTEN İNDİREBİLİRSİNİZ

İndirmek İçin Tıklayın

Mehmet Çoban
12.06.2015

KULÜPLERİMİZE DUYURU

2016-2020 Olimpiyatları Hazırlık Projesi kapsamında Yüzme Federasyonumuzca Türkiye’ den seçilerek Amerika Yüzme Milli Takımı ve Efsane yüzücü Michael Phelps'in antrenörü Robert A. Bowman' ın eğitimlerine katılmak üzere ABD'nin Baltimore kentine giden Osmangazi Üniversitesi yüzme baş antrenörü ve Yüzme İl Tertip Kurulu üyesi Kaan YURTBİLİR hocamız eğitimi tamamlayıp ilimize geri döndü. Kendisine Yüzme İl Temsilcisi olarak şahsım ve Eskişehir yüzme ailesi olarak Gurur duyuyor, HOŞ GELDİN Diyoruz.

Mehmet Çoban
12.06.2015

KULÜPLERİMİZE DUYURU

13-15 Haziran tarihlerinde Anadolu Üniversitesi Havuzunda yapılacak ESKİŞEHİR KULÜPLER ARASI YÜZME İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKASI öncesinde 12 Haziran Cuma günü 14:30 - 17:00 saatleri arasında kulüplerimiz yarış havuzunda antreman yapabileceklerdir. Bu imkanı kulüplerimize sunan Anadolu Üniversitemize ve Erhan Hocamıza Yüzme İl Tertip kurulu olarak teşekkür ederiz.

Mehmet Çoban
12.06.2015

DUYURU

13-14 HAZİRAN 2015 TARİHLERİNDE ANADOLU ÜNİVERSİTESİ YÜZME HAVUZUNDA YAPILACAK ESKİŞEHİR KULÜPLERARASI İL BİRİNCİLİĞİ PROGRAMI VE KURALLARINI AŞAĞIDAKİ LİNKTEN İNDİREBİLİRSİNİZ

İndirmek İçin Tıklayın

Mehmet Çoban
12.06.2015

KULÜPLERİMİZE DUYURU

19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLAMALARI SALI GÜNÜ VİLAYET MEYDANINDAYAPILACAKTIR. YÜZME BRANŞINI EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDEBİLMEMEMİZ İÇİN ANTRENÖR VE SPORCULARIMIZLA KATILIMIMIZ HUSUSUNU BİLGİLERİNİZE SUNARIM.

Mehmet Çoban
18.05.2015

KARABÜK KAFİLE DUYURUSU

20-22 MAYIS 2015 TARİHLERİNDE KARABÜK’ TE YAPILACAK OKUL SPORLARI KÜÇÜKLER GURUP YARIŞMALARINA KATILACAK FERDİ SPORCU KAFİLEMİZ MELEHAT ÜNÜGÜR OKUL TAKIMIYLA BİRLİKTE ANTRENÖR ATİLLA ULUALAN NEZARETİNDE 19 MAYIS 2015 SALI GÜNÜ SABAH 09:00 DA ATATÜRK KAPALI YÜZME HAVUZUNUN ÖNÜNDEN HAREKET EDECEKTİR. KAFİLEMİZ KARABÜKTE POLİS EVİNDE KONAKLIYACAK OLUP; 22 MAYIS 2015 TARİHİNDE YARIŞMALARIN BİTİMİNDE ESKİŞEHİRE DÖNÜLECEKTİR. KARMAMIZA ŞİMDİDEN BAŞARILAR DİLİYORUZ.

SPORCULARIMIZ;
  1- AZRA BOB
  2- ASLI KELEMCİ
  3- CANSU ŞENYÜZLÜ

SPORCULARIMIZIN NÜFÜS KAĞIDI VE LİSANSLARINI YANLARINA ALMAYI UNUTMAMALARINI HATIRLATIRIZ.

Mehmet Çoban
18.05.2015

DUYURU

13-14 HAZİRAN 2015 TARİHLERİNDE ANADOLU ÜNİVERSİTESİ YÜZME HAVUZUNDA YAPILACAK ESKİŞEHİR KULÜPLERARASI İL BİRİNCİLİĞİ PROGRAMI.(MÜSABAKA KURALLARI DAHA SONRA YAYINLANACAKTIR)

İndirmek İçin Tıklayın

Mehmet Çoban
18.05.2015

DUYURU

30 MAYIS 2015 CUMARTESİ GÜNÜ ATATÜRK KAPALI YÜZME HAVUZUNDA YAPILACAK ES SPORIUM İL ŞENLİK YARIŞMASI KURALLARINI AŞAĞIDAKİ LİNKTEN İNDİREBİLİRSİNİZ.

İndirmek İçin Tıklayın

Mehmet Çoban
18.05.2015

KARABܜK DUYURUSU

13-15 MAYIS 2015 TARİHLERİNDE KARABÜK’ TE YAPILACAK OKUL SPORLARI YILDIZLAR GURUP YARIŞMALARINA KATILACAK KAFİLEMİZ İL TEMSİLCİMİZ MEHMET ÇOBAN’IN İDARECİLİĞİNDE 12 MAYIS 2015 SALI GÜNÜ SABAH 09:30 DA ATATÜRK KAPALI YÜZME HAVUZUNUN ÖNÜNDEN HAREKET EDECEKTİR. FERDİ SPORCULARDAN OLUŞAN KAFİLEMİZ SAFRANBOLU’DA YILDIZ SARI KONAK OTELİNDE KONAKLIYACAK OLUP; 15 MAYIS 2015 TARİHİNDE YARIŞMALARIN BİTİMİNDE ESKİŞEHİRE DÖNÜLECEKTİR. KARMAMIZA ŞİMDİDEN BAŞARILAR DİLİYORUZ.

SPORCULARIMIZ;
  1- ALPER GÜR
  2- MURAT AKARSU
  3- YAKUP EFE DÖNMEZ

  1- İREM DOYDUK
  2- KAYRA GÖKSEL
  3- Z.İLKE HORBAY

Mehmet Çoban
11.05.2015